Availability: In Stock

Frankenshtanji

SKU: 10161

1,200L

Tmerr. Romancë. Shkenca. Një përrallë klasike që nuk duhet humbur kurrësesi. Frankenstein duhet të jetë një lexim i domosdoshëm për çdo adhurues të letërsisë klasike, fantashkencës dhe të thrillerit. Ky roman klasik na tregon historinë e pasojave shkatërruese për ata që ndjekin pushtetin dhe lavdinë.

Kategoria: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Frankenshtanji”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *