Availability: In Stock

Diplomacia

SKU: 9789928291219

2,500L

Një libër jashtëzakonisht i rëndësishëm… nga ana intelektuale i saktë, i ndershëm dhe i guximshëm… duke qenë një kritik dyshues dhe i regjur i Kissingerit për gati tri dekada, unë e pashë veten të mundur.”

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

912

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Diplomacia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *