Availability: In Stock

Dimensioni i përjetimit dhe perceptimit në arkitekturë

SKU: 9789928217660

1,000L

Trajtimi i arkitekturës në dimension më tepër shpirtëror e emocional, siç është dimensioni i përjetimit dhe perceptimit në arkitekturë, është thelbi i këtij libri. Hapësira arkitektonike dhe mënyra se si e perceptojmë atë, si dhe përjetimi i kësaj hapësire, janë indikatorë të fuqishëm në jetën e njeriut.

Informacion shtesë

Autori

Nr i faqeve

179

Gjuha

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dimensioni i përjetimit dhe perceptimit në arkitekturë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *