Availability: In Stock

Dashuria e parë

SKU: 978999279487`9

500L

Përmes një rrëfimi që bëhet gjithmonë e më i ngjeshur dhe esencial, dramat shprehin, edhe fizikisht, gozhdimin e personazheve një kuadër ku nuk është i mundur asnjë evoluim ekzistencial apo psikologjik. Në 1969, vlerësohet me çmimin Nobel.

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

96

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dashuria e parë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *