Availability: In Stock

Letra dashurie

SKU: 9994374176

700L

Letrat e Gustave Flaubert janë një pasuri e madhe ; letërsia e mendimit që ato shprehin , spontaniteti dhe stili , e bëjnë këtë letërkëmbim një nga më të bukurit e letërsisë .

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

216

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Letra dashurie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *