Availability: In Stock

Bukuroshja e fjetur dhe perralla te tjera

SKU: 9789928184740

620L

Këtu gjenden disa nga përrallat më të bukura të të gjitha kohërave. Tituj të njohur, si “Bukuroshja e fjetur”, janë përralla mbi vlerat që kanë ende rëndësi për ne sot, si familja dhe besnikëria, miqësia dhe kuraja, të shkuarit mirë në shoqëri dhe realizimi i ëndrrave. Në këtë libër do të gjeni përralla që tashmë janë të preferuara, si dhe të tjera që do t’i lexoni për herë të parë, por e sigurt që do të bëhen, gjithashtu, të preferuarat tuaja.

Përshkrim

Këtu gjenden disa nga përrallat më të bukura të të gjitha kohërave. Tituj të njohur, si “Bukuroshja e fjetur”, janë përralla mbi vlerat që kanë ende rëndësi për ne sot, si familja dhe besnikëria, miqësia dhe kuraja, të shkuarit mirë në shoqëri dhe realizimi i ëndrrave. Në këtë libër do të gjeni përralla që tashmë janë të preferuara, si dhe të tjera që do t’i lexoni për herë të parë, por e sigurt që do të bëhen, gjithashtu, të preferuarat tuaja.

Informacion shtesë

Shtëpia botuese

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

235

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bukuroshja e fjetur dhe perralla te tjera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *