Availability: In Stock

BTS, ikona te K-Popit

Autor: Adrian Besley
SKU: 09883

1,000L

JU NJOHIM ME BTS, MBRETËRIT E K-POPIT, NË BIOGRAFINË E PARË JOZYRTARE TË GRUPIT QË PO PUSHTON BOTËN! Me albume që kanë arritur majat e chart-eve dhe me shumë çmime në emër të gupit, BTS tashmë janë një fenomen muzikor. Përzierja karakteristike e popit me hip-hopin, stili i veshjeve gjithnjë në ndryshim dhe mbështetja e zjarrtë e ARMY-ve, fansave të tyre pasionantë, i kanë ndihmuar të fitojnë famë botërore. BTS: Ikona të K-popit tregon historinë e shtatë djemve nga Koreja e Jugut dhe lindjen e fenomenit më të ri botëror të muzikës. Ky libër rrëfen aventurën e tyre, këngët e secilit prej pjesëtarëve të grupit, muzikën e tyre, çfarë i bën ata të veçantë nga debutimi dhe fillimet e karrierës së tyre deri tani… që kanë arritur sukses botëror. Jupre

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

219

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BTS, ikona te K-Popit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *