Availability: In Stock

Agjente Sonja

Autor: Ben Macintyre
SKU: 07862

1,500L

“Agjente Sonja” është kalvari i jetës së një gruaje – një jetë që përfshin ngritjen dhe rënien e vetë komunizmit dhe që ndryshoi kursin e historisë. Historia e saj deri tani nuk ishte treguar kurrë.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

377

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Agjente Sonja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *