Availability: In Stock

Bob legjenda

Autor: Arlinda Guma
SKU: 9789928464606

900L

Bobi sapo ka dalë nga një marrëdhënie dashurie traumatike, dhe siç rrëfen me vetëshpoti, ngjan me një aeroport të sertë, të bombarduar, që nuk lejon të kalojnë metale që tringëllijnë. Por ndërsa ai kujdeset që të mos lërë të kalojnë “xhinglat metalike”, një vajzë që ngjan sikur është arratisur nga Fronti i Rezistencës, mu nën hundën e tij, është duke i kaluar tanket…

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

294

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bob legjenda”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *