Availability: In Stock

Ballkani në shekullin XX

SKU: 9789951280563

2,000L

Bazuar në hulumtimet më të fundit, zhvillimet qendrore në politikë, shoqëri, ekonomi dhe kulturë krahasohen në mënyrë transnacionale, duke i bërë të qarta dallimet dhe ngjashmëritë mes shteteve të veçanta të Ballkanit, por edhe të mbarë rajonit në kontekstin evropian.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

639

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ballkani në shekullin XX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *