Availability: In Stock

ANTOLOGJI E MENDIMIT SHQIPTAR 1870-1945

SKU: 999279240

1,500L

Në këtë vëllim janë përmbledhur disa nga shkrimet më të mira të Vaso Pashës, Sami Frashërit, Luigj Gurakuqit, Mithat Frashërit, Gjergj Fishtës, Faik Konicës, Fan Nolit, Eqrem bej Vlorës, Branko Merxhanit, Mehdi Frashërit, Anton Harapit, Xhuzepe Valentinit, Vangjel Koçës, Tajar Zavalanit, Krist Malokut, Ernest Koliqit, Stavro Skëndit, Nebil Çikas, Safet Butkës, Ismet Totës, Nonda Bulkës, Sejfulla Malëshovës, Zef Malës, Arshi Pipës dhe At Gjon Shllakut.

Category: Tag:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

1004

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “ANTOLOGJI E MENDIMIT SHQIPTAR 1870-1945”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *