Availability: In Stock

Ana e drejte e historise

Autor: Ben Shapiro
SKU: 06921

1,200L

“Ky eshte nje liber per njerezit qe vdesin te rriten -nje liber per nje kulture qe rrezikon te asgjesoje veten nese njerezit te cilet e perbejne ate refuzojne te rriten.Eshte nje liber i pershtatshem me se shumti per kohen tone te papjekur,te hutuar,komplekse,por jashtezakonisht premtuese.Shpresoj qe urtesia qe permban te ndihmoje shume shpirta te trazuar ne gjetjen,shkeljen dhe zvogelimin e ngushtices perpara dhe perpjetez.Gjithcka qe kemi ndertuar-gjithcka qe aktualisht kemi ne fatin tone te madh e te mire-varet me shume nga c’mund te imagjinojme nga aftesia e secilit prej nesh qe ta bejme pikerisht kete” – Jordan Peterson,autor i 12 Rregullave per Jeten

Përshkrim

“Ky eshte nje liber per njerezit qe vdesin te rriten -nje liber per nje kulture qe rrezikon te asgjesoje veten nese njerezit te cilet e perbejne ate refuzojne te rriten.Eshte nje liber i pershtatshem me se shumti per kohen tone te papjekur,te hutuar,komplekse,por jashtezakonisht premtuese.Shpresoj qe urtesia qe permban te ndihmoje shume shpirta te trazuar ne gjetjen,shkeljen dhe zvogelimin e ngushtices perpara dhe perpjetez.Gjithcka qe kemi ndertuar-gjithcka qe aktualisht kemi ne fatin tone te madh e te mire-varet me shume nga c’mund te imagjinojme nga aftesia e secilit prej nesh qe ta bejme pikerisht kete” – Jordan Peterson,autor i 12 Rregullave per Jeten

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

268

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ana e drejte e historise”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *