Availability: In Stock

Kotelja Kiti

SKU: 9789928384072

200L

Seria “Miqtë e fermës” ju sjell gjashtë libra të këndshëm me forma e ilustrime gjithë ngjyra që të vegjlit tuaj mund t’i shfletojnë vetë. Historitë e shkurtra e gazmore do t’i ndihmojjnë fëmijët t’i njohin edhe më mirë kafshët. Mblidhni një pas një “Qenushi Roki”, “Kotelja Kiti”, “Pula Koko”, “Rosaku Pinpon”, “Miushi Moli” dhe “Lopa Mumu”.

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

6

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kotelja Kiti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *