Availability: In Stock

Inspektore Numërore dhe zhdukja e parukes së artë

SKU: 9789928377227

1,000L

Një seri e re për të mësuar matematikën me veprimtari zbavitëse të projektuara për të stimuluar vëmendjen në proceset mendore që mbështesin të
nxënit e matematikës, fuqizimin e mendimit divergjent dhe krijues, .
përfshirjen nëpërmjet një rrëfimi intrigues, që merr shkas nga enigmistika dhe nga didaktika nëpërmjet lojës.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

53

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Inspektore Numërore dhe zhdukja e parukes së artë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *