Availability: In Stock

Vershimi i pakuptimesise

SKU: 9789928373090

1,000L

Autori ka bere nje permbledhje e pjese me te madhe te shkrimeve te viteve te fundit qe i kushtohen situates bashkohore, mendimit mbi shoqerine dhe politiken.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

314

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vershimi i pakuptimesise”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *