Availability: In Stock

Vendimi

Autor: Karine Tuil
SKU: 9789928377180

1,000L

“Karine Tuil e di, me një inteligjencë të shndritshme, një mprehtësi në analizë dhe reflektim, sesi t’i japë zë gjithsecilit, në mënyrë që të dëgjohen të gjitha të vërtetat. I shkëlqyer.”

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

260

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vendimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *