Availability: In Stock

Vejusha

Autor: Kaira Rouda
SKU: 9789928361493

1,200L

Një burrë që ruan sekrete. Një grua që nuk njeh limite. Një roman tërheqës mbi martesën, privilegjet dhe gënjeshtrat, nga Kaira Rouda, autorja më e shitur e USA Today.
Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

327

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vejusha”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *