Availability: In Stock

Urologjia

SKU: 9789928471611

5,000L

Urologjia , Shënime Leksionesh përmban të gjitha njohuritë thelbësore për studentët e mjekësis, mjekët e rinj dhe specializantët e urologjisë ose kirurgjisë urologjike .

Informacion shtesë

Autori

, ,

Gjuha

Nr i faqeve

344

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Urologjia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *