Availability: In Stock

Une jam nje macok

SKU: 09901

1,500L

Ai është një maçok me zgjuarsi të rrallë, artikulim dhe aftësi të habitshëm që vijon me aventurat e tij në një botë absurde dhe të lodhshme për kotelet, e zhytur dhe e humbur nga komentet dhe marrëzitë dhe e njerëzve që e rrethojnë. Ky është një libër me një stil tërheqës dhe futet deri në qelizën e një shoqërie vanitoze..

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Une jam nje macok”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *