Availability: In Stock

Sy që nuk vdesin

SKU: 9789928217066

600L

… Ne kemi rrugë pafund , vendmbërritje vetëm një . Është e çuditshme të mendosh se e ke fatin në dorë , kur mendoj se fati ose nuk ekziston ose fati jemi ne , sepse ne ndryshojmë veten . Nuk ndryshojmë dot rrugën , por këpucët me të cilat e kalojmë , dhe kjo përbën një ndryshim të madh …

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

189

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sy që nuk vdesin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *