Availability: In Stock

Superlibri i klases se pare

SKU: 9789928310903

723L

Superlibri i klasës së parë përmban ushtrime të larmishme, teste, projekte dhe detyra portofoli, të cilat trajtojnë në një mënyrë të re njohuritë e marra në shkollë, në lëndët: Abetare, Matematikë, Dituri natyre, Edukim për shoqërinë dhe Gjuhë angleze.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

222

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Superlibri i klases se pare”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *