Availability: In Stock

S’ka shpresë

SKU: 978-9928-169-26-6

900L

Do të parapëlqenit të dinit të vërtetën, që ju thotë se për ju s’ka shpresë, apo të vazhdonit të besonit gënjeshtrat? Autorja bestseller Colleen Hoover rrëfen historinë magjepsëse të dy të rinjve me të kaluar të dhimbshme, që nisin një udhëtim pasionant dhe intrigues për të zbuluar kuptimin e jetës, dashurisë, besimit dhe, mbi të gjitha, fuqinë shëruese që vetëm e vërteta mund ta sjellë

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

364

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “S’ka shpresë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *