Availability: In Stock

Sikur zëri yt të përqafohej

Autor: Rumi
SKU: 978-608-66605-9-8

1,100L

Mos kërko lumturinë te të tjerët,

përndryshe do të gjendesh i vetmuar dhe i pikëlluar .

Kërkoje brenda vetes sate

dhe o ta ndiesh lumturinë , edhe nëse ngel  vetëm .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

232

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sikur zëri yt të përqafohej”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *