Availability: In Stock

Sherlok Holmsi dhe shenja e të katërve

SKU: 9789928184375

650L

Përse, pas zhdukjes së mistershme të babait të saj, zonjusha e bukur Morstan nis të marrë çdo vit si dhuratë nga një perlë të rrallë e të shkëlqyer? Kush është ky bamirës i mistershëm? Përse dashka ky person krejt papritur të takohet me të? Misteri zë fill pasi Holmsi dhe Uotsoni vihen pas një thesari të paçmueshëm indian dhe një vrasësi, vula ogurzezë e të cilit është “shenja e të katërve”.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

216

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sherlok Holmsi dhe shenja e të katërve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *