Availability: In Stock

Sekreti i Mhorages – Shtegu i ndaluar – 1

Autor: Martin Berry
SKU: 9789995621902

1,000L

Kur djaloshi Xhon Emil Talbot mëson mbi ekzistencën e Ragdanorit një përbindësh hibrid, njëkohësisht gjarpër deti dhe krijesë liqenore nuk ka më dyshime se një botë e re po i hapet përpara syve, duke e kredhur jetën e tij në zemër të një aventure të panjohur lufte, dashurie, tradhtie dhe gjuetie përbindëshash.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

338

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sekreti i Mhorages – Shtegu i ndaluar – 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *