Availability: In Stock

Sekrete te nje nate vere

Autor: Lisa Kleypas
SKU: 978-9928-00-569-4

1,200L

Vetem ne perralla princerit martohen me vajzat e varfera,Anabela e di mire kete. Por krenaria e saj e akullt nuk e lejon te pranoje vardisjen e Simon Hantit, borgjez i pasur dhe joshes i vrullshem,shume i ndryshem nga aristokratet qe do te donte te shtinte ne lak. Te pakten deri kur ai i vjedh nje puthje qe nuk arrin ta harroje me…

Përshkrim

Anabela ,Liliana ,Evi dhe Dejzi jane kater gra te reja plot shprese ,endrra dhe frikera,te lodhura duke pritur qe burri i jetes se tyre te vije t’i kerkoje: miqesia do t’i beje me te guximshme e te shkatheta ,dhe tani e tutje do te ndihmojne njera tjetren.Anabela eshte magjepsese dhe e kulturuar,me origjine fisnike,por pa paje.Dhe vetem ne perralla princerit martohen me vajzat e varfera,ajo e di mire kete. Por krenaria e saj e akullt nuk e lejon te pranoje vardisjen e Simon Hantit, borgjez i pasur dhe joshes i vrullshem,shume i ndryshem nga aristokratet qe do te donte te shtinte ne lak. Te pakten deri kur ai i vjedh nje puthje qe nuk arrin ta harroje me…

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

395

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sekrete te nje nate vere”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *