Availability: In Stock

Rrëfimet e Baba Pufit 2

SKU: 9789928377135

400L

Në mes të pyllit, Pufët bëjnë jetë të qetë. Por nuk është një jetë pa histori!
apo të frikshme, prekëse apo befasuese… Dhe shpesh mund të nxirret mësim prej tyre!
Atyre u ndodhin gjithë llojet e aventurave të vogla, argëtuese Kjo është arsyeja pse Baba Pufi pëlqen t’ua rrëfejë në mbrëmje pranë zjarrit.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

32

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Rrëfimet e Baba Pufit 2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *