Availability: In Stock

Rënia në dashuri dhe dashuria

SKU: 99927-33-19-5

590L

Ky libër i sociologut të famshëm italian bën pjesë në një trilogji, së bashku me dy titujt e tjerë të tij, Miqësia dhe Erotizmi. Përkthyer në shumë gjuhë të botës, këto libra trajtojnë në mënyrë të kuptueshme për të gjithë temat e përjetshme njerëzore.

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

150

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rënia në dashuri dhe dashuria”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *