Availability: In Stock

Problemi I Autokracise Dhe I Korrupsionit Ne Historine Islame

SKU: 05954

350L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

152

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Problemi I Autokracise Dhe I Korrupsionit Ne Historine Islame”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *