Availability: In Stock

Perrallat e Ana Tisit

SKU: 10179

1,200L

Autorja Ana Tisi sjell nje botim special me perralla te cilat jane ndertuar mbi konstantet universale njerezore si dashuria, falja, xhelozia, egoizmi i papërmbajtur, cmira apo babëzia dhe qe kane vlera te forta edukative dhe zbavitese per lexuesit e vegjel

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Perrallat e Ana Tisit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *