Availability: In Stock

Parajsa jote

Autor: Jaehee Lim
SKU: 9789928063823

1,200L

Jaehee Lim, është një shkrimtare e talentuar koreane, e cila u zgjodh fituese e Çmimit të 9-të Botëror të Letërsisë, organizuar nga SIlbo dhe K. P. I. P. Agency. Lim ka lindur në Cheorwon në SH.B.A, në vitin 1964 dhe emigroi në Hawaii në vitin 1985. Romani i saj Parajsa Jote, që do të realizohet edhe film nga Netflix, i shkruar në gjuhën koreane, është një debutim shumë i suksesshëm.

Kategoria: , Tag:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

459

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Parajsa jote”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *