Availability: In Stock

Pa zemër në kraharor

Autor: Mira Meksi
SKU: 9789928226020

500L

Ky libër është portretizimi regëtues i një epoke të shenjuar nga mungesa e dashurisë së vërtetë dhe hyjnizimit të seksit, në të cilën rrëfimtarja ia del gjithsesi të spikasë dashurinë, si thelbin e qenësishëm të jetës njerëzore. Kjo është ndoshta novela më magjepsëse e Mira Meksit, ku autorja shpalos një univers magjik, i cili popullohet nga qenie fantastike

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

64

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pa zemër në kraharor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *