Availability: In Stock

Njeriu që sheh fantazma

SKU: 9789994353118

500L

Një roman i mbrekullueshëm i Fridrih Shilerit , shkrimtarit , poetit dhe dramaturgut të madh gjerman . Një histori sa reale aq e pabesueshme , sa joshëse aq befasuese , sa romantike , aq dramatike . Një botë e madhe brenda ndjesive njerëzore . Përsonazhe që lëvizin në një mjedis të ngarkuar me dashuri , pabesi , intriga dhembje dhe lotë .

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

176

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

1 shqyrtim për Njeriu që sheh fantazma

  1. An Shober

    Your article is really thought-provoking. We appreciate the time and effort the author put into posting it. Thank you for bringing up the topic.

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *