Availability: In Stock

Njeriu që sheh fantazma

SKU: 9789994353118

500L

Një roman i mbrekullueshëm i Fridrih Shilerit , shkrimtarit , poetit dhe dramaturgut të madh gjerman . Një histori sa reale aq e pabesueshme , sa joshëse aq befasuese , sa romantike , aq dramatike . Një botë e madhe brenda ndjesive njerëzore . Përsonazhe që lëvizin në një mjedis të ngarkuar me dashuri , pabesi , intriga dhembje dhe lotë .

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

176

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Njeriu që sheh fantazma”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *