Availability: In Stock

Një rrëfim lëndues

Autor: Adam Kay
SKU: 9789928219961

900L

“Aq sa të bën për të qeshur, po aq edhe ta copëton zemrën.” Charlie Brooker “Një libër i mrekullueshëm, me humor therës dhe të thëna pa dorashka.”  

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

288

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Një rrëfim lëndues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *