Availability: In Stock

Një patriot lecez ne Shqipërinë osmane

SKU: 9789928466617

800L

Tashmë në dorë të lexuesit shqiptar, “Një patriot leçez në Shqipërinë osmane”, do të rindezë pamjet e freskta të një Shqipërie pak të njohur e të një kryeqendre si Shkodra, ku jetonin pranë e pranë njerëz të kombësive të ndryshme, duke shqyrtuar kështu karakterin kozmopolit të Shqipërisë së kohës dhe ngjarjet që e karakterizuan ate .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

175

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Një patriot lecez ne Shqipërinë osmane”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *