Availability: In Stock

Ngjyra te tjera

SKU: 09984

1,800L

Për Pamukun, letërsia është e lidhur pazgjidhshmërisht me jetën e përditshme dhe me identitetin. Fakti që pjesa letrare është e rrethuar nga seksionet “Jeta dhe shqetësimet” dhe “Politika, Evropa dhe probleme të tjera me të qenit vetvetja” është rrjedhim logjik i pikëpamjes së tij për letërsinë. Ngjyrat e tjera përmbajnë shtatëdhjetë e pesë reflektime dhe një histori të shkurtër..

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ngjyra te tjera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *