Availability: In Stock

Ne Hapesire (zbuluesit e vegjel)

Autor: Ruth Martin
SKU: 9789928177964

800L

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur hapësirën përreth nesh. Sa shumë keni për të mësuar!

Përshkrim

Nëse e keni ëndërr që të bëheni një ditë udhëtar në hapësirë, ky libër është gjetje për ta nisur rrugëtimin tuaj drejt ëndrrës. Përmes 30 dritareve që gjenden në këtë botim me pak faqe ju do të merrni informacione rreth veshjes së një astronauti, pajisjeve që ka në udhëtim dhe detaje të tjera të cilat ju të dashur fëmijë nuk i keni ditur më parë.

Ky libër është pjesë e Serisë “Zbuluesit e Vegjël”

Hap dritaret për të zbuluar nga jashtë dhe nga brenda: trupin tënd, hapësirën, automjetet dhe kafshët.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

18

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ne Hapesire (zbuluesit e vegjel)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *