Availability: In Stock

Namaste

SKU: 9789951817486

1,000L

Ky libër rrjedh nga një urtësi aq e moçme sa kultura njerëzore dhe përmban çelësat për të formësuar si të tashmen, ashtu edhe të ardhmen që ëndërrojmë.

Informacion shtesë

Autori

,

Gjuha

Nr i faqeve

208

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Namaste”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *