Availability: In Stock

Motra e humbur

Autor: Lucinda Riley
SKU: 9789928292988

1,600L

Me adresën e një vreshti dhe skicën e një unaze smeraldi në formë ylli, fillon një garë që do t’i bëjë motrat të përshkojnë vërtet të gjithë botën: nga Zelanda e Re në Kanada, nga Anglia në Francë dhe më në fund në Irlandë, të bashkuara më shumë se kurrë në misionin për të plotësuar familjen para përvjetorit përkujtimor për vdekjen e Pa Saltit. Një kërkim që do t’i vërë në gjurmët e një gruaje që në të vërtetë nuk dëshiron të gjendet… por pse?

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

828

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motra e humbur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *