Availability: In Stock

Mjerimi i historicizmit

Autor: Karl Popper
SKU: 999275347

600L

Mjerimi i historicizmit , sigurisht nuk është kryevepra e K.Popperit . Sidoqoftë ajo mbetet një vepër përfaqësuese e mendimit popperian dhe e stilit papërsëritshëm të arsyetimeve të tij . Libri ka një vëllim të vogël ; megjithatë , në ato pak faqe  të tij shpalosen mjeshtërisht qëndrimet e Popperit si studiues .

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

160

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mjerimi i historicizmit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *