Availability: In Stock

Mediat dhe shoqerite

Autor: Francis Balle
SKU: 05762

2,000L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

670

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mediat dhe shoqerite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *