Availability: In Stock

Lirika

Autor: Zef Serembe
SKU: 9789992743485

900L

Duke biseduar gjate përgatitjes së këtij vëllimi me Dritëronë , ai u shpreh : ” Nëse i thua vetes poet , Seremben duhet ta kesh mbi tavolinë . Ai është Bibla dhe Kur’ani i poezisë lirike shqiptare . Ky vëllim u botua nën kujdesin dhe interesimin e veçantë të tij . Botuesi i është mirënjohës dhe e uron nga zemra me urimin popullor : Mos ndjefsh lodhje kurrë , o Dritëro Agolli !

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

187

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lirika”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *