Availability: In Stock

Lamtumirë Gabo dhe Mercedes

SKU: 9789928354099

810L

I lexon këto kujtime të shkurtra me një ndjenjë të thellë mirënjohje . Po , është një homazh prekës i të birit ndaj prindërve të tij të jashtëzakonshem , por edhe shumë më shumë se aq : është një zbulim i skajeve të fshehura të një jete magjepsëse .

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

158

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lamtumirë Gabo dhe Mercedes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *