Availability: In Stock

Konceptet bazë të mendimit dhe kulturës kineze

SKU: 9789928226891

700L

Me ” konceptet bazë të mendimit dhe kulturës kineze” nënkuptojmë konceptet dhe fjalët apo frazat kyçe në aspektin kulturor që ka krijuar apo ka përdorur Kombi Kinez , dhe që në mënyrë të koncentruar shprehin mendimin folizofik , shpirtin humanist , mënyrën e të menduarit dhe vlerat kineze.

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

112

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Konceptet bazë të mendimit dhe kulturës kineze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *