Availability: In Stock

Kodi i obezitetit

SKU: 10004

1,500L

Në këtë libër provokues dhe të formuluar thjesht-e-qartë, dr. Jason Fung-u paraqet një teori origjinale dhe të fuqishme për obezitetin, duke na dhënë njohuri për ushqyerjen e duhur. Përveç pesë hapave bazë, ai paraqet shprehi për të përmirësuar në mënyrë afatgjatë shëndetin tuaj, si dhe për të mbajtur nën kontroll nivelet e insulinës. Dr. Fung-u shpjegon se si të agjëroni me ndërprerje, për të thyer ciklin e rezistencës ndaj insulinës dhe të arrini një peshë normale në mënyrë të qëndrueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kodi i obezitetit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *