Availability: In Stock

Kockat e zemrës

SKU: 9789928338532

1,200L

Jeta dhe një mbiemër i mjerueshëm janë dy gjërat e vetme që prindërit e Beja Grim i dhanë asaj. Pasi ka gdhendur rrugën e saj e vetme, Beja është në rrugën e saj drejt gjërave më të mëdha dhe më të mira, falë sakrificave që ka bërë vetë.Me vetëm dy muaj të shkurtër që e ndajnë atë nga e ardhmja që ajo ka ndërtuar dhe e kaluara që ajo dëshiron dëshpërimisht të lërë pas, një vdekje e papritur e lë Beja-n pa vend. E detyruar të arrijë në mjetin e saj të fundit, Beja duhet të kalojë pjesën e mbetur të verës në një gadishull në Teksas me një baba që mezi e njeh.Plani i Beja-s është të mbajë kokën ulur dhe të lërë verën të kalojë pa probleme, por fqinji i saj i ri Samsoni hedh një pikëllim në atë plan.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

294

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kockat e zemrës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *