Availability: In Stock

Kleopatra – Nje jete

Autor: Stacy Schiff
SKU: 978992806338464

1,400L

Fitues i çmimit “Pulitzer”, libri “Kleopatra” sjell në jetë gruan më intriguese të historisë së botës: Kleopatrën, mbretëreshën e fundit të Egjiptit. Pallati i saj vetëtinte nga oniksi, gurët e çmuar dhe floriri, e megjithatë ishte edhe më i pasur në intriga politike dhe seksuale. Përmbi gjithçka, Kleopatra ishte një stratege mendjehollë dhe negociatore e lindur

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

354

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kleopatra – Nje jete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *