Availability: In Stock

Këngët kreshnike shqiptare dhe epet e lashta

SKU: 9995617862

1,200L

Edhe sot burrat e Malësisë së Shqipërisë rrinë bashkë dhe këndojne këngë , sikur në kohët e lashta  , me instrumentin e tyre racional lahuten .

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

367

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Këngët kreshnike shqiptare dhe epet e lashta”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *