Availability: In Stock

Ji rruge – zgjidhja

Autor: Eno Barjami
SKU: 9789928466006

1,000L

JI RRUGË-ZGJIDHJA’, libri i parë në zhanërin e vetëzhvillimit, ofruar nga ‘ADAPT Botime’ me autor Eno Barjami, i cili njihet si njëri prej studiuesve, trajnuesve dhe sipërmarrësve më në zë të momentit në Shqipëri dhe në rajon.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

324

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ji rruge – zgjidhja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *