Availability: In Stock

Homo videns. Televizioni dhe postmendimi

SKU: 9789928103741

800L

Problemi themelor rreth të cilit diskuton Giovanni Sartori nuk mund të mënjanohet: vërtet teleshikimi e ndryshon natyrën njerëzore? Vërtet televizioni është një mjet antropogjenetik? Pa dyshim, kështu është. Gad Lerner Një ese polemike dhe jashtëzakonisht inteligjente. Fernando Savater.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

168

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Homo videns. Televizioni dhe postmendimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *